Cvičná firma

Salón de Té, s. r. o.

Naša firma - čajovňa Salón de Té, s. r. o., vznikla v októbri roku 2012 a riaditeľkou firmy sa stala Lucia Zahradníková pod vedením profesorky Ing. Danky Pavlovičovej. Predmetom činnosti je predaj čajov, produktov prírodnej liečby, ezoterického tovaru, alternatívnej medicíny a rôznych ručne vyrábaných darčekových predmetov. V novembri 2012 sme sa zúčastnili Medzinárodného veľtrhu v Bratislave, kde sme síce nevyhrali žiadne ocenenie, ale spoznali sme veľa zaujímavých ľudí, ktorí nám dali svoje uznanie za našu snahu a nápaditú myšlienku. Najviac naša firma zaujala zamestnanca fínskej cvičnej firmy, ktorý je indického pôvodu a viackrát nás navštívil s radosťou, že sme sa inšpirovali práve krajinou odkiaľ pochádza. Na veľtrhu sme sa naučili veľa nového a nabrali sme mnoho skúseností v oblasti obchodovania a komunikácie. Samotná cvičná firma nám dáva možnosť preniesť naše doterajšie vedomosti do praxe, a aspoň približne si vyskúšať, ako taká firma funguje.