Cvičná firma

FLORET – art, s. r. o.

Naša firma FLORET – art, s. r. o., ktorá vznikla v roku 2011/2012 a predmetom jej činnosti je dizajn interiéru a navrhovanie fotografických tapiet. V súčasnosti je riaditeľkou firmy Barbora Stachová pod vedením profesorky Ing. Danky Pavlovičovej. V roku 2011 sme sa zúčastnili Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem v Bratislave kde sme sa síce neumiestnili na popredných miestach, ale získali sme nové vedomosti a skúsenosti. Cvičná firma nám dáva veľa v tom, že môžeme svoje získané vedomosti preniesť do praxe. Je to malou prípravou do budúcnosti. Dúfame, že sa nám podarí získať certifikát kvality organizácie EUROPEN na základe splnenia minimálnych štandardov kvality cvičnej firmy stanovených EUROPEN-om. A taktiež by sme v budúcnosti chceli požiadať ŠIOV o udelenie certifikátu najlepším zamestnancom cvičnej firmy.

Monika Petríková sa zúčastnila Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem v Bratislave kde obsadila 3. miesto v súťaži o najlepší podnikateľský zámer „Domov dôchodcov Rose, s. r. o.“