Stránky predmetovej komisie telesná výchova

Zaujímavosti - úspechy - výsledky

Aerobik maratón
okresné kolo dievčat - 27. 10. 2009 - 2. miesto
Hádzaná
okresné kolo SŠ dievčatá - 4. 11. 2009 - 1. miesto

Halový futbal
okresné kolo SŠ chlapci - 27. 10. 2009 - 2 . miesto

Florbal
okresné kolo chlapci - 21. 10. 2009 - 1. miesto
Exel cup 2009  chlapci - 2. 11. 2009 - 2. miesto
Exel cup 2009 dievčatá - 2. 11. 2009 - 2. miesto

Veľký futbal
okresné kolo SŠ chlapci - 7. 9. 2009 - 1. miesto
regionálne kolo SŠ chlapci - 19. 9. 2009 - 1. miesto
krajské kolo SŠ chlapci - 4. 11. 2009 - 1. miesto a postup na celoslovenské kolo

Priateľský futbalový zápas

Pri príležitosti 90. výročia založenia Obchodnej akadémie Milana Hodžu sa 7. mája 2009 odohral po piatich rokoch priateľský futbalový zápas medzi žiakmi Obchodnej akadémie Milana Hodžu a Gymnáziom Ľudovíta Štúra.
Žiaci našej školy vyhrali 2:0.

ĎAKUJEME CHALANI!!!

Florbal

Víťazom IV. ročníka vo florbale chlapcov - O pohár riaditeľa školy, sa stalo naše družstvo OA, pred Gymnáziom Ľ. Štúra a SOŠ stavebnou z Trenčína. Gratulujeme. Ďakujeme všetkým hráčom za reprezentáciu školy a obzvlášť odchádzajúcim žiakom 4. ročníka.

SCOOL CUP

Ďalšie kolo súťaže "SCOOL CUP - dievčatá" prebehlo 22. apríla 2009. Naše dievčatá obsadili konečné druhé miesto v skupine D2. GRATULUJEME !!!

Aktuálne výsledky a priebežnú tabuľku celoslovenskej volejbalovej súťaže študentiek SŠ - SCOOL CUP 2009, kde dobré výsledky dosahuje aj naše družstvo dievčat, si môžete pozrieť na www.svf.sk, v časti "súťaže" - "SCOOL CUP - dievčatá" - "SC D2"

AIROBIK MARATÓN

24. 3. 2009 sa naše študentky Karolína Bezáková, Simona Jánošová a Jana Glofáková zúčastnili Majstrovstiev SR v aerobiku maratóne v Žiari nad Hronom, kam zaslúžene postúpili výbornými výkonmi z okresného a krajského kola. V početnej konkurencii súťažiacich zo šiestich krajov SR všetky tri postúpili do najlepšej "tridsiatky", v konečnom hodnotení Simona Jánošová získala pekné 6. miesto. Dievčatám ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy a gratulujeme im k umiestneniam.

VOLEJBAL

6. 11. sa uskutočnilo na našej škole okresné kolo vo volejbale dievčat, kde v početnej konkurencii 12 - tich družstiev naše dievčatá vybojovali po rovnocennom boji a v historicky najdlhšom turnaji konečné 3. miesto.
Všetkým gratulujeme a ďakujeme.
Foto z turnaja nájdete vo fotoalbume :-)

FLORBAL, BASKETBAL

Dňa 27. 10. sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo vo florbale chlapcov a dievčat s názvom VIEDENSKÉ LETISKO FLORBAL CUP 2008, kde súťažili 4 družstvá v oboch kategóriách. Naše dievčatá zvíťazili a postúpili do krajského kola, chlapci obsadili 3. miesto.
V ten istý deň sa konalo aj okresné kolo chlapcov v basketbale. Naše družstvo obsadilo 6 miesto.
29. 10. naše florbalistky opäť zvíťazili v okresnom kole a zabezpečili si tak postup do regionálneho kola vo florbale dievčat.
Všetkým gratulujeme.

Hádzaná

V silnej konkurencii stredných škôl sa nášmu tímu žiačok podarilo získať prvenstvo, a tým vybojovali pre našu školu ďalšie cenné víťazstvo. GRATULUJEME!!!

Šachový turnaj - okresné kolo

žiakov stredných škôl sa uskutočnil 21.10.2008, kde naša žiačka Klaudia PETROVSKÁ zvíťazila v kategórii "študentky stredných škôl" a získala tak prvé miesto pre našu školu. Jaroslav BARTEK vo svojej kategórii získal 4. miesto a Vladimír GUZMA 5. miesto. Všetkým gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

Cezpoľný beh

V okresnom kole súťaže družstiev naša škola obsadila v kategórii chlapcov 3. miesto, v kategórii dievčat tiež 3. miesto. V súťaži jednotlivcov sa najlepšie umiestnili: Peter Kozic na 7. mieste, Peter Myslivec na 9. mieste a Veronika Mráziková na 8. mieste.

Aerobik maratón

Dňa 14. 10. 2008 prebehlo okresné kolo v aerobik maratóne. Naša reprezentantka Simona Jánošová vyhrala vo veľmi početnej konkurencii súťažiacich a tým vybojovala aj víťazstvo našej školy. Ďalšie umiestnenie: Jana Glofáková 5. miesto, Karolína Bezáková 6. miesto. Naše reprezentantky si týmto umiestnením vybojovali účasť na krajskom kole Aerobik - maratóne, ktorý sa bude konať v druhom polroku a my im už teraz držíme palce.

Stolný tenis

Dňa 9.10.2008 sa uskutočnilo okresné kolo v stolnom tenise dievčat, kde sa naša škola umiestnila na druhom mieste rozdielom jedného setu od víťazov. Našim reprezentantkám Zuzane Strakovej, Natálii Removej, Zuzane Barišovej a Klaudii Petrovskej blahoželáme.