Navigácia

Právne informácie

Piatok 25. 4. 2014

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 25.4.2014)
Tomáš Torovský (IV. B)
Devrim Yilmaz (IV. D)
Marek Bednár (III. B)
Marek Blažej (III. A)
Marek Pleva (IV. E)
Marek Zelenák (III. D)
Zajtra (Sobota 26.4.2014)
Tomáš Brlej (IV. B)
Pozajtra (Nedeľa 27.4.2014)
Natália Koníčková (II. D)
Kristína Čuboňová (III. A)
Jaroslav Zemanovič (I. B)

Kalendár

INFORMÁCIE

  • Celoštátne kolo XVI.ročníka Olympiády ľudských práv

    Karin Vrtíková zo IV.E triedy sa umiestnila na 3. mieste.
    Naša študentka v 3 dňovom súťažnom maratóne

    - obhajoba eseje

    - riešenie modelových situácií

    - veľké finále

    zaujala porotu a hostí z vládnych i mimovládnych organizácií vecnou argumentáciou a vlastnými názormi.Teší nás, že sa dokázala presadiť v silnej konkurencii so študentami slovenských gymnázií. Blahoželáme!

  • SOČ

    Dňa 4. apríla 2014 sa žiačky Veronika Láslopová a Lenka Krošláková.z III. D triedy.zúčastnili na krajskom kole SOČ, kde nás dôstojne reprezentovali.

    Dňa 28. marca 2014 sa naši žiaci zúčastnili na regionálnom kole SOČ. Do krajského kola postúpili 2 žiačky - Veronika Láslopová a Lenka Krošláková.z III. D triedy.

  • Olympiáda vo francúzskom jazyku

    Krajské kolo sa konalo 14. marca 2014 na Gymnáuiu Ľ. Štúra v Trenčíne. Mária KVASNICOVÁ  z II. D obsadila 3. miesto v kategórii 2A a dôstojne reprezentovala našu skolu. GRATULUJEME !!!

  • 48. ročník celoslovenského kola súťaže žiakov SŠ v SIP

    sa konal 11. - 12. marca 2014.

    V kategórii ÚPRAVA TEXTU NA PC sa na 4. mieste umiestnila ROMANA SENKOVÁ.

    Martin Dobiaš, Matúš Husár a Simona Bezáková nás vzorne reprezentovali.

  • Športové úspechy

    Denisa Hertlová zo IV. B triedy obsadila na majstrovstvách Slovenska v aerobicu krásne 10. miesto.

    Okresné kolo "hádzaná chlapci" - 1. miesto

    Okresné kolo "hádzaná dievčatá" - 3. miesto

    Krajské kolo "florbal dievčatá" - 1. miesto

  • LVVK 2014 na Chopku

  • Krajské kolo v písaní na PC druhákov (prvákov)

    sa konalo 5. marca 2014 v Partizánskom.

    Naši žiaci dosiahli úžasný výsledok.

    Víťazkou sa stala Monika ANINOVÁ, tretie miesto obsadil Martin DOBIAŠ a na štvrtok mieste skončila Natália KONÍČKOVÁ.

    Za vzornú reprezentáciu ďakujeme a na ďalších súťažiach držíme palce.

  • Jarný seminár pre učiteľov angličtiny

    Dňa 12. 02. 2014 sa konal Jarný seminár pre učiteľov angličtiny na Obchodnej akadémii

    • Take it off the book – OUP ELT Consultant – Václav Boček
    • Managing speaking exam preparation – Peter Pritchard
    • Pictures in ELT – Roman Čančinov

    Ďakujeme lektorom za ich úžasný prístup.

  • Olympiáda v nemeckom jazyku

    Dňa 13. februára 2014 sa traja žiaci našej školy, konkrétne Damián Bližňák z II. C (kategória 2A), Samuel Koyš z III. C (kategória 2B) a Philipp Neuhold z III. C (kategória 2C) zúčastnili Krajského kola Olympiády z nemeckého jazyka v Prievidzi, kde dôstojne reprezentovali našu školu, za čo im ďakujeme.
    Rovnako blahoželáme Philippovi Neuholdovi, ktorý obsadil vo svojej kategórii fantastické 1. miesto a bude našu školu reprezentovať na celoslovenskom kole.

  • Spracovanie informácií na počítači

    DOPLNENÉ VÝSLEDKY kategória WORDPROCESING!!!

    1. miesto Ivan KOHOUTEK, 3. miesto Dávid HOROV, 4. miesto Tomáš TOROVSKÝ

    Krajské kolo sa konalo 6. 2. 2014 na našej škole.

    Naši reprezentanti obsadili v oboch kategóriách prvé miesto.

    UTX - úprava textu na počítači :  1. miesto Romana SENKOVÁ, 2. miesto Martin Dobiaš, 3. miesto Rastislav Gablovič

Kontakt

  • Obchodná akadémia Milana Hodžu Trenčín
    Martina Rázusa 1, 911 29 Trenčín
  • +42132/7481811 - vrátnica, spojovateľ
    +42132/7481821 - riaditeľ školy
    +42132/7481812 - sekretariát riaditeľa školy
    +42132/7481822 - zástupcovia riaditeľa školy
    +42132/7481824 - hospodárske oddelenie školy

Fotogaléria