Navigácia

Právne informácie

Utorok 31. 3. 2015

Narodeniny a meniny

Dnes (Utorok 31.3.2015)
Adriana Habániková (II. B)
Kristián Komorovský (III. A)
Viktória Ďuríková (III. B)
Benjamín Marjenka (I. E)
Benjamín Vylám (I. C)
Zajtra (Streda 1.4.2015)
Dominika Juhásová (II. A)
Jana Macejková (II. A)
Pozajtra (Štvrtok 2.4.2015)
Patrik Adame (III. A)
Andrej Vladár (II. A)

Kalendár

INFORMÁCIE

  • Stredoškolská odborná činnosť

    Víťazi jednotlivých kategórií v školskom kole nás vzorne reprezentovali na obvodnom kole.

    Postupujúci do krajského kola:

    Rastislav Gablovič - III. B

    Nikola Kotláriková - III. B

    Ondrej Királ - III. C

    Klaudia Králová, Sophia Orságová - II. A

  • SIP - spracovanie informácií na počítači

    CELOŠTÁTNE KOLO

    ROMANA SENKOVÁ

    VICEMAJSTERKOU SLOVENSKEJ REPUBLIKY V KATEGÓRII UTX

  • OLYMPIÁDA MLADÝ ÚČTOVNÍK

    Školského kola sa zúčastnilo 16 žiakov s týmito výsledkami:

    1. miesto: Júlia ŽABKOVÁ - IV. C

    2. miesto: Patrícia MINÁRIKOVÁ - IV. D

    3. miesto: Petra MIZERÁKOVÁ - IV. D

  • Olympiáda v nemeckom jazyku

    - krajské kolo sa konalo 11. februára 2015. Našu školu reprezentoval Philipp Neuhold, ktorý sa umiestnil na krásnom 2. mieste.

    Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

  • SOČ - školské kolo

    - konalo sa 10. februára 2015. Žiaci, ktorí postúpili do obvodného kola:

    Rastislav Gablovič - III. B

    Nikola Kotláriková - III. B

    Ondrej Királ - III. C

    Klaudia Králová, Sophia Orságová - II. A

    Alica Kahúnová - III. B

    Katarína Korytárová - III. D

    Mária Kvasnicová, Dominik Juriga - III. D

    V ďalšom kole všetkým držíme palce !!!

  • Olympiáda v anglickom jazyku

    OKRESNÉ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU

    dňa 15. januára 2015 sa uskutočnila na SOŠ - Pod Sokolicami 14 v Trenčíne, olympiáda v anglickom jazyku:

    Kategória 2A (I. a II. ročník):

    3. miesto – Dominik Fabian – II. B

    Študentovi gratulujeme!!!

  • Školské kolo SIP -

    spracovanie informácií na počítači sa konalo tesne pred odchodom na prázdniny. Víťazi spolu so svojimi trénerkami:

    Kategória: úprava textu na počítači:

    1. miesto Romana SENKOVÁ IV. B  - počet bodov 14 750

  • VANOČNÉ TURNAJE NA OA

    Vianočný turnaj - STOLNÝ TENIS

    CHLAPCI

    1. MIESTO – Milan Gajdoš

    2. MIESTO – Alexander Hudec

    3. MIESTO – Ivan Špaček

    DIEVČATÁ

    1. MIESTO – Paulína Vojteková

    2. MIESTO – Alica Berecová

    3. MIESTO – Denisa Patková

  • A takto u nás chodí MIKULÁŠ s pomocníkmi

Kontakt

  • Obchodná akadémia Milana Hodžu Trenčín
    Martina Rázusa 1, 911 29 Trenčín
  • +42132/7481811 - vrátnica, spojovateľ
    +42132/7481821 - riaditeľ školy
    +42132/7481812 - sekretariát riaditeľa školy
    +42132/7481822 - zástupcovia riaditeľa školy
    +42132/7481824 - hospodárske oddelenie školy

Fotogaléria